VÄGGRELIEF, Gino Manca, bronserad stenmassa.

1206979. VÄGGRELIEF, Gino Manca, bronserad stenmassa.

De tre gracerna. Signerad samt daterad 1967. 30x40 cm.

Mindre stötmärken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre stötmärken förekommer.

Antal besök: 740