DRAGSPEL, durspel, Castagnari.

1206818. DRAGSPEL, durspel, Castagnari.

Höjd ca 22 cm.

Smärre slitage. Repor. Mindre stötmärken och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22 cm.

Antal besök: 4 354