OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

1206582. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Kustlandskap med segelbåt. Signerad H. Johansen samt daterad 1925, 65x88 cm.

Mindre dukhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre dukhål.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Placering
06
Antal besök: 241