Gomér & Andersson Linköping
Konst
Övrigt
GÖSTA EMMING. "Plan aluminium". Bemålade och obemålade aluminiumplattor på pannå. Signerad.
120649. GÖSTA EMMING. "Plan aluminium". Bemålade och obemålade aluminiumplattor på pannå. Signerad.
51 x 58 cm.
Slitage och repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
51 x 58 cm.
Slitage och repor.
Gomér & Andersson Linköping
1 085