GÖSTA EMMING. "Plan aluminium". Bemålade och obemålade aluminiumplattor på pannå. Signerad.

120649. GÖSTA EMMING. "Plan aluminium". Bemålade och obemålade aluminiumplattor på pannå. Signerad.

51 x 58 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 58 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 1 085