SAMLARBILAR SAMT MOTORCYKEL, 6-stycken, 19/2000-tal.

1206264. SAMLARBILAR SAMT MOTORCYKEL, 6-stycken, 19/2000-tal.

Triumph Bonneville T 120
Volvo 480 ES
Jaguar E-type.
Lancia Aurelia B 20.
Bugatti Coupé Atlantic
Aston Martin DB4
Plastboxens längd 14,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Triumph Bonneville T 120
Volvo 480 ES
Jaguar E-type.
Lancia Aurelia B 20.
Bugatti Coupé Atlantic
Aston Martin DB4
Plastboxens längd 14,5 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 394