BOKHYLLA, teak, 1960/70-tal.

BOKHYLLA, teak, 1960/70-tal.
1206202. BOKHYLLA, teak, 1960/70-tal.

Bredd 80 cm. Djup 31 cm. Höjd 157 cm.

Nedre hyllplan med fanérspricka. Mindre fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 470