KARMSTOLAR, ett par, sk "Gripsholms modell", 1900-tal.

120610. KARMSTOLAR, ett par, sk "Gripsholms modell", 1900-tal.

Ljus klädsel.

Bruksslitage, fläckad klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljus klädsel.

Antal besök: 1 441