LOLA ANGLADA. illustrationer.

LOLA ANGLADA. illustrationer.
1206099. LOLA ANGLADA. illustrationer.

Två teckningar i bläck och akvarell på papper
signerad
10x11 cm och 8x12,5 cm.

Foxing. Med träram och matta De har inte granskats utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad
10x11 cm och 8x12,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 338