SALTKAR samt VAS och SKÅL, 1800-1900-tal.

120607. SALTKAR samt VAS och SKÅL, 1800-1900-tal.

Vas samt skål, lysterglas.
Saltkar i glas och metall.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas samt skål, lysterglas.
Saltkar i glas och metall.

Slitage, nagg.

Antal besök: 584