MANDOLIN, Levin, Göteborg, 8 strängar.

1206036. MANDOLIN, Levin, Göteborg, 8 strängar.

Längd ca 61,5 cm, med fodral.

Bruksslitage, behov av nya strängar, mindre torrspricka i skarv, limmad fanerbit.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 61,5 cm, med fodral.

Antal besök: 2 608