GOLVUR, bemålat trä, 18/1900-tal.

1205818. GOLVUR, bemålat trä, 18/1900-tal.

Bredd 58 cm. Djup 33 cm. Höjd 210 cm. Lod medföljer.

Mindre skador. Orangrepp. Baklucka samt pendel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 211