BARNVAGN, rotting och bemålad metall, 1900-tal.

1205775. BARNVAGN, rotting och bemålad metall, 1900-tal.

Längd 110 cm, bredd 50 cm, höjd 90 cm.

Sarg med större spricka, gummering på däck med skador
Bottenplatta med hål i galon samt rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 278