BORDSLAMPA, metall, etikettmärkt Nya Öia typ B 240, Örsjö Industri. 1970/80-tal.

120556. BORDSLAMPA, metall, etikettmärkt Nya Öia typ B 240, Örsjö Industri. 1970/80-tal.

Chromad lamphållare på vit metallfot. Höjd 55 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 3 973