SIDEBORD, rokokostil, 1900-tal.

120521. SIDEBORD, rokokostil, 1900-tal.

Sidebord, valnöt,
Längd 175 cm
Djup 48 cm
Höjd 83 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sidebord, valnöt,
Längd 175 cm
Djup 48 cm
Höjd 83 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 801