TERRIN, Gefle Senorita.

120517. TERRIN, Gefle Senorita.

Soppterrin med lock. Flintgods. Höjd 21 cm.

Mindre krackeleringar i glasyr, inga nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 433