Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ALEXANDER TOLSTOY. Olja på duk, signerad.
1204879. ALEXANDER TOLSTOY. Olja på duk, signerad.
Ca. 54x45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 54x45 cm.
Gomér & Andersson Linköping
542