PARTI GLAS, 41 delar, bland annat Helga. 1900-tal.

12046. PARTI GLAS, 41 delar, bland annat Helga. 1900-tal.

5 rödvin Helga, höjd 18.
8 vitvin Helga, gröntonade, höjd 15.
6 selter Helgal, höjd 9.
13 rödvin, höjd 16.
6 tumlare, slipad rutmönstrad dekor, höjd 6.
Kakfat på fot.
Sockerskål.
Gräddkanna.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 rödvin Helga, höjd 18.
6 selter Helgal, höjd 9.
13 rödvin, höjd 16.
Kakfat på fot.
Sockerskål.
Gräddkanna.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Antal besök: 2 145