BOKHYLLA, 4-sektioner, mahogny, 2000-tal.

1204663. BOKHYLLA, 4-sektioner, mahogny, 2000-tal.

Total längd 280, bredd 31, höjd 204 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 900