JARMILA HAKLOVÁ BULLA. OLJA på pannå "Mars månad på Öland" signerad, 1900-tal.

1204550. JARMILA HAKLOVÁ BULLA. OLJA på pannå "Mars månad på Öland" signerad, 1900-tal.

höjd 30 cm, bredd 30 cm.

mindre åldersslitage.

Jarmila Haklová Bulla (1936–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 30 cm, bredd 30 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 627