VIKVÄGG, trä/tyg, 4-delad, 1900-tal.

1204495. VIKVÄGG, trä/tyg, 4-delad, 1900-tal.

Vikvägg i fyra delar.
Längd 60 cm per del, totalt 240 cm.
Höjd 155 cm.

Slitage, linnetyg med slitage, hål, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikvägg i fyra delar.
Höjd 155 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 713