ANN-MARIE EKBOM. "Vårskog" Olja på pannå. Signerad och daterad.

120431. ANN-MARIE EKBOM. "Vårskog" Olja på pannå. Signerad och daterad.

Utställd 1980 Ålems Konstsalong
Mått ca 19,5 x 58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 19,5 x 58 cm.

Antal besök: 4 568