BERTIL ALMLÖF. "Skogsbryn". Olja på duk. Signerad och daterad - 60.

120427. BERTIL ALMLÖF. "Skogsbryn". Olja på duk. Signerad och daterad - 60.

84 x 67 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

84 x 67 cm.

Antal besök: 1 326