STOLAR 4 st, Windsortyp. 1900-talet.

1204037. STOLAR 4 st, Windsortyp. 1900-talet.

höjd 94 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 94 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 384