BALUSTRADFÅTÖLJ, dekor av lejonmaskaroner, 1800-tal.

12037. BALUSTRADFÅTÖLJ, dekor av lejonmaskaroner, 1800-tal.

På hjultrissor.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

På hjultrissor.

Slitage.

Antal besök: 1 379