CANAPÉ, 1800-talets slut.

CANAPÉ, 1800-talets slut.
120356. CANAPÉ, 1800-talets slut.

Grön klädsel.
Längd ca 175 cm.

Slitage, sprickor, möjligen maskstungen, fläckar, etikett på baksidan samt en aning renoverad.
Ena bakbenet löst med spår av tidigare limning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön klädsel.
Längd ca 175 cm.

Antal besök: 1 353