SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft.

12035. SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft.

Fem lådor i sargen, vitlackat, längd 118, bredd 58, höjd 77 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 780