ÅKE HOLMBERG. Böcker, 5 st, Ture Sventon.

1203485. ÅKE HOLMBERG. Böcker, 5 st, Ture Sventon.

Rabén & Sjögren.

Ture Sventon i London, Stockholm, öknen, Ture Sventon och Isabella samt "Det var en gång".

Proveniens dödsboet efter samlaren Sture Nyström, Rottne.

Bruksslitage, namnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rabén & Sjögren.

Bruksslitage, namnade.

Antal besök: 3 686