MAGDA FOLCH. Rosor.

MAGDA FOLCH. Rosor.
1203353. MAGDA FOLCH. Rosor.

Olja på duk limmad på kartong
Signerad. På baksidan, stämpel från tillverkaren av stödet, Vicente Piera-huset i Barcelona
26 x 34 cm.

I gott skick. Stomme i gjutet, bemålat och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!
1203353. MAGDA FOLCH. Rosor.

Olja på duk limmad på kartong
26 x 34 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 218