FÅTÖLJ, "Farmor", Carl Malmsten.

120334. FÅTÖLJ, "Farmor", Carl Malmsten.

Ljusröd klädsel.

Bruksslitage, blekt, ben med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusröd klädsel.

Antal besök: 1 520