SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700/1800-tal.

120314. SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700/1800-tal.

Längd 107, bredd 54, höjd 103,5.

Slitage, fuktfläckar, skador och lagningar, renoverad och kompletterad, torrprickor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 664