Kalmar Auktionsverk
Möbler
Övrigt
TAMBURMAJOR, metall, möjligen Lindstedts, Kalmar, 1900-tal.
1203002. TAMBURMAJOR, metall, möjligen Lindstedts, Kalmar, 1900-tal.
höjd 171 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 171 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
531