BOKHYLLA,. empirestil, 1900-tal.

12029. BOKHYLLA,. empirestil, 1900-tal.

Mahpognyfanér, längd 154, bredd 38, höjd 165 cm.

Slitage, fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fanérskador.

Antal besök: 726