KARAFFER, 2 st, rutslipad kristall, 1900-tal.
1202848. KARAFFER, 2 st, rutslipad kristall, 1900-tal.
Höjd 13-27 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 13-27 cm.
Bruksslitage.
253