SILVERSKEDAR, 2 st, vikt 94 g, bla E.Nordin, 1800-tal.

120281. SILVERSKEDAR, 2 st, vikt 94 g, bla E.Nordin, 1800-tal.

Längd 21, resp 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21, resp 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 840