Kalmar Auktionsverk
Leksaker
ÅKTEFAT, metall "Flygande tefatet" 1930/40-tal.
1202760. ÅKTEFAT, metall "Flygande tefatet" 1930/40-tal.
diameter 40 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
diameter 40 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
593