AFFISCH, offsettryck, signerad R Lindner i trycket.

1202261. AFFISCH, offsettryck, signerad R Lindner i trycket.

Richard Lindner, 1901-1978, Tyskland/USA
Imp Arte Paris
Oramad.
ca 76 x 56 cm.

Lättare hanteringsveck. I övrigt fint bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Imp Arte Paris
Oramad.
ca 76 x 56 cm.

Antal besök: 976