STOLAR, 6 st, senempire, 1800-tal.

12021. STOLAR, 6 st, senempire, 1800-tal.

Skuren dekor.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor.

Slitage, skador.

Antal besök: 927