KÖPMANSDISK, bemålad, 1900-talets senare del.

1202044. KÖPMANSDISK, bemålad, 1900-talets senare del.

Längd 134 cm. Bredd 42 cm. Höjd 79.5 cm.
9 större lådor. 6 mindre lådor.

Renoverad och kompletterad.
Repor och mindre skador under färgen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Renoverad och kompletterad.

Antal besök: 903