ANTONI APARICI SOLANICH. Vas.

ANTONI APARICI SOLANICH. Vas.
1201990. ANTONI APARICI SOLANICH. Vas.

Olja på duk
Signerad och daterad 1880
Ursprung: palatsbyggnad i Baix Llobregat-regionen
49 x 33,5 cm.

Bryt i stödet. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad och daterad 1880
49 x 33,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 604