VÄGGRELIEF, glas, signerad, John Käll, Elme glasbruk.
1201869. VÄGGRELIEF, glas, signerad, John Käll, Elme glasbruk.
35,5x13 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
35,5x13 cm.
Mindre ytslitage.
252