INGVAR ADAMSSON. Torrnålsgravyr.

1201801. INGVAR ADAMSSON. Torrnålsgravyr.

Gårdsträdet, signerad och numrerad 11/50, daterad 1980, 30x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 195