SÄNG, empire, 1800-talets första hälft.

12014. SÄNG, empire, 1800-talets första hälft.

Mahogny, dekoration av lejonhuvud, bäddmått ca 185 x 83, höjd 91, total längd 200 x 93 cm.

Slitage, torrspricka, lagning, fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 310