FÅTÖLJ, läder, nitar, 1900-tal.

1201318. FÅTÖLJ, läder, nitar, 1900-tal.

Höjd 90 cm
Bredd 82 cm
Djup 70 cm.

Ålders och bruksslitage, märken, nötningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 90 cm
Bredd 82 cm
Djup 70 cm.

Antal besök: 996