Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
LEO HOULBERG. olja på duk, signerad.
120114. LEO HOULBERG. olja på duk, signerad.
68 x 120 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
68 x 120 cm.
Auktionsverket Engelholm
2 589