PAPPERSKORG, lackerad plåt, Worcester ware, England.

1200963. PAPPERSKORG, lackerad plåt, Worcester ware, England.

Höjd 26 cm. 19x26 cm.

Slitage samt ytrepor samt mindre buckla i överkanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm. 19x26 cm.

Antal besök: 583