FÅTÖLJ, hjul på framben.

FÅTÖLJ, hjul på framben.
1200886. FÅTÖLJ, hjul på framben.

Rygghöjd ca 93 cm.
Bredd ca 70 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.

Sadelgjord, fjädrad. Hjul på främre ben.

Bruksslitage. Skav/skador på ben. Smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 93 cm.
Bredd ca 70 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.

Antal besök: 520