SOFFA, Biedermeier, 1800-tal.

SOFFA, Biedermeier, 1800-tal.
1200874. SOFFA, Biedermeier, 1800-tal.

höjd 97 cm, längd 197 cm, djup 64 cm.

bruksslitage, några repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage, några repor.

Antal besök: 1 525