KARMSTOLAR 1 par samt BORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

120061. KARMSTOLAR 1 par samt BORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Karmstolar med broderad klädsel, bord med låda.
Bordets mått: bordsskiva 66x66 cm, höjd 67 cm.

Slitage, klädsel med skador, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 869