SKYLT, Märkt "The Burntisland Shipbuildning, Scotland 1922 ".

120043. SKYLT, Märkt "The Burntisland Shipbuildning, Scotland 1922 ".

43 x 28 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 28 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 242