FIGURINER, 2 st, konststen och metall, Sjöjungfrur, 1900-talets senare hälft.

120035. FIGURINER, 2 st, konststen och metall, Sjöjungfrur, 1900-talets senare hälft.

Sjöjungfru, konststen, höjd 31,5 cm.
Den lille havfrue, metall monterad på sten, höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 986